Rima  Engineering

Ā 

Ā 

Rreth Rima Engineering

................................................................................................................................................................................

Ā 

RIMA Company ėshtė themeluar nė vitin 1989. Aktiviteti i saj ėshtė vendosur brenda dhe jashtė vendit.

Aktiviteti ynė kryesorė ėshtė nė fushat e Energjetikės, Minierave dhe Industrisė.

Ne jemi ndėr kompanitė eĀ pakta nė KosovėĀ tė cilat janėĀ tė Standardizuar me Licencė
Internacionale pėr Sistemin e Menaxhimit ISO 9001-2008.

Kompania i ka 30 tė punėsuar. Varėsisht prej projekteve, ne punėsojmė punėtorė dhe bashkėpunėtorė tė cilėt janė tė specializuar, me pėrvojė tė dukshme nė fushat relevante. Fakulteti Teknik nė Prishtinė, Instituti i Konēari-it nė Zagreb, Milan Vidmar nė Lubjanė, etj. janė nė mesin e bashkėpunėtorėve tonė tė kohėpaskohshėm.

Suksesi i kompanisė ėshtė rezultat i punės sė palodhshme, dedikimit dhe seriozitetit tė menaxhmentit dhe i tėrė ekipės punuese.

Ā 

         Webmail

Pėrdoruesi:

Fjalėkalimi:

  Me mbaj mend

         Na Kontaktoni

Rima Engineering  Ltd.

 

Bill Clinton, p.n.

Objekti E

10 000 Prishtinė

Republika e Kosovės

 

Tel: +381 38 248 678

Fax: +381 38 248 652

 

info@rimaengineering.com

New Page 1

Copyright © 2010 Rima Engineering, Prishtina, Kosova | All Rights Reserved | Powered by